Mały podróżnik

Mały podróżnik - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,99 MB
NAZWA PLIKU
Mały podróżnik.pdf
ISBN
6467692181175

OPIS

Kolejna po "Małym doktorze" i "Małym policjancie" pozycja z serii dźwiękowych książek, dzięki której mali czytelnicy zanurkują w morskich głębinach, dowiedzą się, kto mieszka w tropikalnej dżungli, staną na najwyższym ziemskim szczycie i odkryją niektóre z sekretów naszej planety.Wędrując z podróżnikiem Kacprem, odpowiedzą też na wiele pytań i dzięki dźwiękowemu długopisowi sprawdzą, czy ich odpowiedzi są prawidłowe.

Podróżnikiem Podróżuj po świecie literatury, muzyki, sztuki. nieznane dziedziny nauki.

Laminowana, składana, do mazania i ścierania - da wam wiele godzin super odkrywania świata! Przedszkole Mali Podróżnicy to niepubliczne, prywatne przedszkole mieszczące się w Białymstoku przy ulicy Pietkiewicza oraz Transportowej. W naszym dwujęzykowym przedszkolu stawiamy na kameralne grupy, smaczne domowe jedzenie oraz poznawanie innych kultur.

POWIĄZANE KSIĄŻKI