Obrazki dla najmłodszych. Naklejanki. W górach

Obrazki dla najmłodszych. Naklejanki. W górach - Nathalie Belineau | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nathalie Belineau
WYMIAR
10,23 MB
NAZWA PLIKU
Obrazki dla najmłodszych. Naklejanki. W górach.pdf
ISBN
7565874734126

OPIS

Dzięki zabawie z naklejkami najmłodsze dzieci poznają życie w górach. Na każdej stronie dzieci mogą umieszczać naklejki przedmiotów, które rozpoznały i dopasowały.W serii Obrazki dla najmłodszych. Naklejanki ukazały się tytuły: Robimy zakupy, Boże Narodzenie, Szopka, Święty Mikołaj, Dinozaury, Małe stworzonka, Cyfry, Kolory, Zwierzęta, Klub jeździecki, Domowe zwierzątka, W górach, Na wsi, Pojazdy, Strażacy, Przedszkole.

Na każdej stronie dzieci mogą umieszczać pasujące tematycznie do obrazków naklejki i w ten sposób poznawać mieszkające tu zwierzęta oraz sporty, które można uprawiać w górach. W tej serii bajeczn W serii "Obrazki dla najmłodszych.

Data zakończenia 2018-01-17 Olesiejuk Obrazki dla najmłodszych naklejanki - W górach jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. W GÓRACH OBRAZKI DLA NAJMŁODSZYCH NAKLEJANKI (2+) praca zbiorowa. Producent: Olesiejuk .

POWIĄZANE KSIĄŻKI