Piękne syrenki. Naklejkowe ubieranki

Piękne syrenki. Naklejkowe ubieranki - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,71 MB
NAZWA PLIKU
Piękne syrenki. Naklejkowe ubieranki.pdf
ISBN
9386087078067

OPIS

Przyłącz się do syrenek i przeżyj z nimi podwodne przygody! Razem odwiedzicie rafę koralową, popłyniecie na wystawne przyjęcie i będziecie świetnie się bawić.Do dyspozycji masz 150 modnych naklejek i 20 cudownych syrenek. Ta wspaniała książeczka uczyni z ciebie prawdziwą znawczynię podwodnej mody!

Ta wspaniała książeczka uczyni z ciebie prawdziwą znawczynię podwodnej mody! Piękne syrenki. Naklejkowe ubieranki - opis książki: Przyłącz się do syrenek i przeżyj z nimi podwodne przygody Razem odwiedzicie rafę koralową popłyniecie na wystawne przyjęcie i będziecie świetnie się bawić.

Poczuj się jak stylistka ... Naklejkowe przebieranki. Syrenki Zapraszamy do zaczarowanego świata syrenek i wróżek!Każda z nich jest inna, ale wszystkie są równie piękne i barwne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI