Naklejkowe Święta. Rudolf I Przyjaciele

Naklejkowe Święta. Rudolf I Przyjaciele Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
5,1 MB
NAZWA PLIKU
Naklejkowe Święta. Rudolf I Przyjaciele.pdf
ISBN
1050270287644

OPIS

Urocze książeczki, pełne świątecznych łamigłówek dla najmłodszych. W środku każdej książki maluchy znajdą kolorowe naklejki, wspaniałą grę, kolorowanki i ciekawie opracowane zadania: labirynty do pokonania, kropki do połączenia, literowe rozsypanki, obrazki do dokończenia.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Urocze książeczki, pełne świątecznych łamigłówek dla najmłodszych.

Urocze książeczki, pełne świątecznych łamigłówek dla najmłodszych. W środku każdej książki maluchy znajdą kolorowe naklejki, wspaniałą grę, kolorowanki i ciekawie opracowane zadania: labirynty do pokonania, kropki do połączenia, literowe rozsypanki, obrazki do dokończenia. Urocze książeczki, pełne świątecznych łamigłówek dla najmłodszych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI