Mój ATLAS do kolorowania

Mój ATLAS do kolorowania - Anne-Sophie Cayrey | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anne-Sophie Cayrey
WYMIAR
10,41 MB
NAZWA PLIKU
Mój ATLAS do kolorowania.pdf
ISBN
6017859239262

OPIS

Duuuuuża książka, z którą wyruszysz na odkrywanie świata!Na kolejnych stronach ubierzesz afrykańskich nowożeńców, zapiszesz swoje imię hieroglifami, wypuścisz cudowne ryby z powrotem do tropikalnych mórz, wypróbujesz przepis na crumble z jabłkami i wykonasz wiele innych zadań!Po drodze przestudiujesz wielkie mapy kontynentów, zawrzesz znajomość z mieszkańcami naszej planety, odkryjesz ich zwyczaje oraz języki, a także poznasz wspaniałe zwierzęta, miasta i zabytki…A teraz… udanej podróży!

kupuj i odbieraj w sklepie lub wybierz wysyłkę. realizacja w 24 godziny. Mój atlas do kolorowania.

Data zakończenia 2020-11-07 - cena 20,46 zł Mój atlas do kolorowania Duuuuuża książka, z którą wyruszysz na odkrywanie świata! Na kolejnych stronach ubierzesz afrykańskich nowożeńców, zapiszesz swoje imię hieroglifami, wypuścisz cudowne ryby z powrotem do tropikalnych mórz, wypróbujesz przepis na crumble z jabłkami i wykonasz wiele innych zadań! Książka. Mój atlas do kolorowania Rysowanie, naklejanie, odkrywanie...

POWIĄZANE KSIĄŻKI