EMOJI Książka z zadaniami

EMOJI Książka z zadaniami - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,55 MB
NAZWA PLIKU
EMOJI Książka z zadaniami.pdf
ISBN
2629143800235

OPIS

Opisz swój świat za pomocą EMOCJI!„Emoji. Książka z zadaniami” gwarantuje roześmianą buzię i godziny wspaniałej zabawy wszystkim tym, którzy po nią sięgną! Dzięki tej wyjątkowej pozycji fani emotikonów sprawdzą swoją wiedzę o popularnych buźkach i poćwiczą umysł.W środku znajdą 450 naklejek oraz mnóstwo gier, łamigłówek i zagadek, które rozpalą ich wyobraźnię i uczynią z nich mistrzów internetowych pogawędek!

W środku znajdą 450 naklejek oraz mnóstwo gier, łamigłówek i zagadek, które rozpalą ... Książka EMOJI Książka z zadaniami / PRACA ZBIOROWA, Olesiejuk, 17,83 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! „Emoji. Książka z zadaniami" gwarantuje roześmianą buzię i godziny wspaniałej zabawy wszystkim tym, którzy po nią sięgną! Dzięki tej wyjątkowej pozycji fani emotikonów sprawdzą swoją wiedzę o popularnych buźkach i poćwiczą umysł. Opisz swój świat za pomocą EMOCJI! ?Emoji.

Opisz swój świat za pomocą EMOCJI! "Emoji. Książka z zadaniami" gwarantuje roześmianą buzię i godziny wspaniałej zabawy wszystkim tym, którzy po nią sięgną! Dzięki tej wyjątkowej pozycji fani emotikonów sprawdzą swoją wiedzę o popularnych buźkach i poćwiczą umysł. Opisz swój świat za pomocą EMOCJI! "Emoji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI