Danny Dingle i jego odleciane wynalazki. Metalmobil

Danny Dingle i jego odleciane wynalazki. Metalmobil - Angie Lake | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Angie Lake
WYMIAR
10,46 MB
NAZWA PLIKU
Danny Dingle i jego odleciane wynalazki. Metalmobil.pdf
ISBN
2397307981372

OPIS

Poznajcie Danny'ego Dingle'a – supertajnego szpiega i przyszłego asystenta najwspanialszego z superbohaterów – Metalowej Japy.Danny i jego przyjaciel Percy wiedzą, że muszą za wszelką cenę pobić na głowę swego odwiecznego wroga –Garetha Trumpshawa.Czy patent na supergazowaną becolę zaprowadzi ich do zwycięstwa? Czy znowu to na Superpsa spadnie obowiązek ratowania im skóry?Pełna humoru – i tego mniej, i tego bardziej subtelnego – książka dla młodzieży.

Przeczytaj recenzję Danny Dingle i jego odleciane wynalazki. Naddźwiękowa łódź podwodna.

Danny i jego przyjaciel Percy wiedzą, że muszą za wszelką cenę pobić na głowę swego odwiecznego wroga -Garetha Trumpshawa. „Danny Dingle i jego odleciane wynalazki. Metalmobil" to książka dla wszystkich miłośników zwariowanych przygód.

POWIĄZANE KSIĄŻKI