Czytam sam. Jaś i Małgosia. Książka z naklejkami

Czytam sam. Jaś i Małgosia. Książka z naklejkami - Roberta Zilio | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roberta Zilio
WYMIAR
6,46 MB
NAZWA PLIKU
Czytam sam. Jaś i Małgosia. Książka z naklejkami.pdf
ISBN
7062243454146

OPIS

Bajki przygotowane specjalnie do samodzielnego czytania. Piękne ilustracje zachwycą wszystkie dzieci, a krótkie, proste zdania pomogą im nabrać zaufania do własnych umiejętności, tak aby każdy początkujący czytelnik mógł na koniec powiedzieć z dumą: „Czytam sam!”W każdej książce znalazły się dodatkowo naklejki, które dzieci mogą przykleić, gdzie tylko zechcą.W serii m.in.:Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Trzy małe świnki, Królowa Śniegu, Pinokio, Mała Syrenka, Czerwony Kapturek.

Królowa Śniegu. Książka z naklejkami - Roberta Zilio już od 4,89 zł - od 4,89 zł, porównanie cen w 8 sklepach.

Piękne ilustracje zachwycą wszystkie dzieci, a krótkie, proste zdania pomogą im nabrać zaufania do własnych umiejętności, tak aby każdy początkujący czytelnik mógł na koniec powiedzieć z dumą: „Czytam sam!" W każdej książce znalazły się dodatkowo naklejki, które dzieci mogą przykleić, gdzie tylko zechcą. Sprawdź niskie ceny i kup Czytam sam. Jaś i Małgosia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI