Czytam sam. Czerwony kapturek. Książka z naklejkami

Czytam sam. Czerwony kapturek. Książka z naklejkami - Roberta Zilio | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roberta Zilio
WYMIAR
8,80 MB
NAZWA PLIKU
Czytam sam. Czerwony kapturek. Książka z naklejkami.pdf
ISBN
2207253229002

OPIS

Bajki przygotowane specjalnie do samodzielnego czytania. Piękne ilustracje zachwycą wszystkie dzieci, a krótkie, proste zdania pomogą im nabrać zaufania do własnych umiejętności, tak aby każdy początkujący czytelnik mógł na koniec powiedzieć z dumą: „Czytam sam!”W każdej książce znalazły się dodatkowo naklejki, które dzieci mogą przykleić, gdzie tylko zechcą.W serii m.in.:Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Trzy małe świnki, Śpiąca Królewna, Królowa Śniegu, Pinokio, Czerwony Kapturek.

Goleniów 16 lut. Elementarz - Czytam sama, czytam sam ... Bajki przygotowane specjalnie do samodzielnego czytania.

Bajki przygotowane specjalnie do samodzielnego czytania. Piękne ilustracje zachwyca wszystkie dzieci, a krótkie, proste zdania pomogą im nabrać zaufania do własnych umiejętności, tak aby każdy poczatkujący czytelnik mógł na koniec powiedzieć z dumą: Czytam sam! Bajki przygotowane specjalnie do samodzielnego czytania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI