The Great Gatsby / Wielki Gatsby (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom B1-B2)

The Great Gatsby / Wielki Gatsby (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom B1-B2) - F. Scott Fitzgerald | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
F. Scott Fitzgerald
WYMIAR
8,53 MB
NAZWA PLIKU
The Great Gatsby / Wielki Gatsby (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom B1-B2).pdf
ISBN
6344513526139

OPIS

Lata dwudzieste XX wieku to jeden z najbarwniejszych okresów w historii Stanów Zjednoczonych Ameryki. Jazz, rozluźnienie moralnych więzów, prohibicja, blichtr życia socjety… W tym świecie żyje też Gatsby, elegancki, intrygujący i bogaty mężczyzna. Powoli odkrywamy jego tajemniczą przeszłość i obserwujemy pierwsze - od pięciu lat - spotkanie z Daisy, dawną ukochaną.Francis Scott Fitzgerald mistrzowsko przedstawia realia swojej epoki i odpowiada na pytania nie tylko o trwałość uczucia, ale także o możliwość awansu społecznego.Kolejne ekranizacje dowodzą, że świat śmietanki towarzyskiej tamtych lat, niezmiennie nęci.Autor dedykował powieść swej żonie Zeldzie. Ostatnie zdanie „Wielkiego Gatsby’ego” zostało wygrawerowane na jej nagrobku.

Title: 1_str Created Date: The Great Gatsby. Wielki Gatsby z Podręcznym Słownikiem Angielsko-Polskim.

Wielki Gatsby z Podręcznym Słownikiem Angielsko-Polskim. Kup na eduarena.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot lub darmową wysyłkę w 24h. Lata dwudzieste XX wieku to jeden z najbarwniejszych okresów Stanów Zjednoczonych Ameryki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI