Pakiet: Opowieści biblijne / Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Pakiet: Opowieści biblijne / Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,51 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Opowieści biblijne / Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej.pdf
ISBN
7291992602021

OPIS

Napisane prostym, żywym językiem „Opowieści Biblijne“ są dla dzieci doskonałym wprowadzeniem do Pisma Świętego. Księga zawiera opowieści Starego i Nowego Testamentu, bogato ilustrowane przez Johna Dillowa.Dodatkowym atutem Biblii będzie z pewnością atrakcyjna graficznie twarda oprawa ze złoceniami.Prezentowana książka będzie doskonałym prezentem z okazji przystąpienia do I Komunii Świętej.W pakiecie także:Pamiątka Pierwszej Komunii ŚwiętejW tym eleganckim albumie będzie można uwiecznić wszystkie ważne informacje związane z przystąpieniem dziecka do Pierwszej Komunii Świętej.Pamiątkowe zdjęcia i okolicznościowe wpisy pozwolą zachować w pamięci ten wyjątkowy dzień.

Jest też miejsce na życzenia gości, w albumie są również fragmenty biblijne, które pomogą w głębszym przeżywaniu czasu komunijnego. Z kolei Pamiątka z Pierwszej Komunii Świętej to niezwykły album, w którym dziecko może wklejać pamiątkowe zdjęcia z tego ważnego wydarzenia. Jest też miejsce na życzenia gości, w albumie są również fragmenty biblijne, które pomogą w głębszym przeżywaniu czasu komunijnego. Pakiet: Opowieści biblijne / Pamiątka Pierwszej Komunii świętej Napisane prostym, żywym językiem "Opowieści Biblijne" są dla dzieci doskonałym wprowadzeniem do Pisma świętego.

Prezentowana książka będzie doskonałym prezentem z okazji przystąpienia do I Komunii Świętej. W pakiecie także: Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej Książka Opowieści biblijne / Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej Pakiet, pochodzi z wydawnictwa Olesiejuk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI