English-Polish Frequent Dictionary. Angielsko-polski słownik frekwencyjny

English-Polish Frequent Dictionary. Angielsko-polski słownik frekwencyjny - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,33 MB
NAZWA PLIKU
English-Polish Frequent Dictionary. Angielsko-polski słownik frekwencyjny.pdf
ISBN
7079194710912

OPIS

Opierając się na zasadzie Pareta możemy stwierdzić, że do nauki języka obcego powinniśmy podchodzić nie tylko ambicjonalnie, ale – przede wszystkich – logicznie i strategicznie.The, of, and, to, is… – jeśli weźmiesz do ręki dowolną książkę pisaną w języku angielskim, okaże się, że te - i 20 innych wyrazów - stanowi jedną trzecią wszystkich słów używanych w tekście. Tym samym, opanowanie 100 „najpopularniejszych” słówek staje się inwestycją wysoce opłacalną, choć oczywiście niewystarczającą do zrozumienia każdego tekstu. Ile trzeba się nauczyć wyrazów, aby biegle władać językiem angielskim? 1 tysiąc? 3 tysiące? 3 tysiące słówek daje dostęp do ponad 90% zasobów języka, ale najważniejsze, to nauczyć się słów występujących najczęściej. Technologia komputerowa pozwala na stworzenie takiej listy, a tym samym – „Słownika frekwencyjnego”, który niniejszym oddajemy do Twojej dyspozycji.

Angielsko-polski słownik frekwencyjny autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję English-Polish Frequent Dictionary.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > KsiążkaEnglish-Polish Frequent Dictionary Angielsko-polski słownik frekwencyjny - Outlet ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN . Informacja o cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI