Wiem i potrafię. Najlepsze eksperymenty

Wiem i potrafię. Najlepsze eksperymenty - Marcin Przewoźniak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Przewoźniak
WYMIAR
10,42 MB
NAZWA PLIKU
Wiem i potrafię. Najlepsze eksperymenty.pdf
ISBN
7804437187446

OPIS

Wiem i potrafię... to seria kształcących książeczek dla dzieci ciekawych świata. W tej części autorzy wprowadzą dziecko w interesujący świat fizyki i chemii. W przystępny i odpowiedni dla nich sposób wyjaśnią, dlaczego coś się dzieje.Jak zbudować tęczę, zegar słoneczny, kompas czy wulkan? Czy istnieje elektryczna cytryna? Jak to się dzieje, że latarka świeci?Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w tej książce, a kolorowe ilustracje krok po krok poinstruują, jak przeprowadzić eksperyment lub zbudować prostą konstrukcję.Książka może stać się także inspiracją dla rodziców i nauczycieli, którzy poszukują ciekawych pomysłów na spędzanie czasu z dziećmi w domu, przedszkolu i szkole.Duże litery zachęcą dzieci do samodzielnego czytania.

W tej części autorzy wprowadzą dziecko w interesujący świat fizyki i chemii. W przystępny i odpowiedni dla nich sposób wyjaśnią, dlaczego coś się dzieje.

Najlepsze eksperymenty. Księgarnia internetowa Ministerstwo Książki ... Wiem i potrafię...

POWIĄZANE KSIĄŻKI