The Wonderful Wizard of Oz / Czarnoksiężnik z Krainy Oz. Czytamy w oryginale wielkie powieści

The Wonderful Wizard of Oz / Czarnoksiężnik z Krainy Oz. Czytamy w oryginale wielkie powieści - Frank Baum | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frank Baum
WYMIAR
6,89 MB
NAZWA PLIKU
The Wonderful Wizard of Oz / Czarnoksiężnik z Krainy Oz. Czytamy w oryginale wielkie powieści.pdf
ISBN
7129926385802

OPIS

Dwujęzyczna adaptacja powieści The Wonderful Wizard of Oz. Czarnoksiężnik z Krainy Oz to atrakcyjna pomoc dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów, możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski.Adaptacja powieści Franka Bauma The Wonderful Wizard of Oz. Czarnoksiężnik z Krainy Oz została przygotowana z myślą o czytelnikach na poziomie średnio zaawansowanym, jednak dzięki obecności polskiego tłumaczenia z książki korzystać mogą również początkujący w nauce języka angielskiego.Spis treści:I. The Cyclone / CyklonII. The Scarecrow and the Tin Woodman / Strach na Wróble i Blaszany DrwalIII. The Cowardly Lion and the Queen of Mice / Tchórzliwy Lew i Królowa MyszyIV. The Great Oz / Wielki OzV. The Wicked Witch of the West / Zła Czarownica z ZachoduVI. The Discovery of Oz, the Terrible / Ujawnienie Strasznego OzaVII. Back Home / Z powrotem w domu

tak aby skutecznie rozwijać umiejętność czytania w języku angielskim. Do wyboru są barwne opowieści na 4 poziomach zaawansowania.

Let's read! Dorotka mieszka razem z ciocią, wujkiem i pieskiem Toto w szarym domku na prerii. Pewnego dnia tornado porywa domek, a w nim Dorotkę i psa, przenosząc ich do nieznanej, magicznej krainy. Kup czarnoksiężnik z krainy oz w kategorii Literatura dziecięca taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI