Fisher Price Zabawy w dżungli

Fisher Price Zabawy w dżungli - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,65 MB
NAZWA PLIKU
Fisher Price Zabawy w dżungli.pdf
ISBN
5710089929094

OPIS

Seria kartonowych książeczek na licencji znanej firmy Fisher-Price, które uczą najmłodsze dzieci przez zabawę i rozwijają takie umiejętności, jak: spostrzegawczość, wskazywanie i nazywanie elementów, rozpoznawanie kolorów i liczenie. Słuchanie prostych historyjek i opowiadanie o ich bohaterach wspomagają dodatkowo naukę aktywnej konwersacji.W serii: Kolory dżungli, Liczymy w dżungli, Odgłosy dżungli, Zabawy w dżungli

Aby tworzyć doskonałe produkty dla młodszych i starszych dzieci, staramy się patrzeć na świat ich oczami. Dlatego chcemy, aby nasze praktyczne wyposażenie dla dzieci oraz zabawki były nie tylko edukacyjne, ale też zapewniały doskonałą zabawę. Zabawy w dżungli Seria kartonowych książeczek na licencji znanej firmy Fisher-Price które uczą najmłodsze dzieci przez zabawę i rozwijają takie umiejętności jak spostrzegawczość wskazywanie i nazywanie elementów rozpoznawanie kolorów i liczenie. Fisher Price Dżungla na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

... Seria kartonowych książeczek na licencji znanej firmy Fisher-Price, które uczą najmłodsze dzieci przez zabawę i rozwijają takie umiejętności, jak: spostrzegawczość, wskazywanie i nazywanie elementów, rozpoznawanie kolorów i liczenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI