Danny Dingle i jego odleciane wynalazki. Naddźwiękowa łódź podwodna

Danny Dingle i jego odleciane wynalazki. Naddźwiękowa łódź podwodna - Angie Lake | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Angie Lake
WYMIAR
12,78 MB
NAZWA PLIKU
Danny Dingle i jego odleciane wynalazki. Naddźwiękowa łódź podwodna.pdf
ISBN
3914749770772

OPIS

Wasz ulubiony SUPERWYNALAZCA –Danny Dingle – powraca w wielkim stylu! Tym razem sprawcami całego zamieszania będą SKAUCI (a chyba wszyscy wiemy, że to skrót od nazwy: Szpiegowski Klub Agentów Umiejących Chronić Informacje).Czy Danny i Percy poradzą sobie z przykrymi niespodziankami, jakie czekają na nich na biwaku w „słonecznej” Szkocji? Czy jedyna w swoim rodzaju NADdźwiękowa łódź PODwodna zapewni im zwycięstwo w regatach i pozwoli wreszcie zatriumfować nad znienawidzonym wrogiem – Garethem Trumpshawem?Wszystko stanie się jasne, gdy sięgniecie po tę pełną humoru, niezwykłych zbiegów okoliczności i wyjątkowych przygód książkę.

Wasz ulubiony SUPERWYNALAZCA - Danny Dingle - powraca w wielkim stylu! Tym razem sprawcami całego zamieszania będą SKAUCI (a chyba wszyscy wiemy, że to skrót od nazwy: Szpiegowski Klub Agentów Umiejących Chronić Informacje). Danny Dingle i jego odleciane wynalazki. Naddźwiękowa łódź podwodna Angie Lake Wasz ulubiony SUPERWYNALAZCA -Danny Dingle - powraca w wielkim stylu! Tym razem sprawcami całego zamieszania będą SKAUCI (a chyba wszyscy wiemy, że to skrót od nazwy: Szpiegowski Klub Agentów Umiejących Chronić Informacje). Danny Dingle i jego odleciane wynalazki.

Naddźwiękowa łódź podwodna - Lake Angie - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI