Angry Birds. Playground. Czerwony koloruje i łamie główkę. Książka z naklejkami

Angry Birds. Playground. Czerwony koloruje i łamie główkę. Książka z naklejkami - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,13 MB
NAZWA PLIKU
Angry Birds. Playground. Czerwony koloruje i łamie główkę. Książka z naklejkami.pdf
ISBN
5548694609213

OPIS

Angry Birds - najgorętsza marka na świecie - ulubieni bohaterowie dzieci zapraszają do nauki poprzez zabawę!Angry Birds zapraszają na niezwykły plac zabaw.W towarzystwie ulubionych bohaterów nauka alfabetu, kolorowanie, pisanie, liczenie od 1 do 10 oraz nauka zegara i rozpoznawanie kształtów będzie niezwykle przyjemna.Książki z serii Angry Birds. Plac zabaw są starannie zaprojektowane przez specjalistów, aby w szczególny sposób zaangażować oraz zainspirować dzieci do rozwiązywania zadań.Do książki dołączone są kolorowe nalepki.Wskocz do zabawy razem z bohaterami Angry Birds!Dla dzieci w wieku od 6 lat.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. £3.36 - Angry Birds zapraszają na niezwykły plac zabaw. W towarzystwie ulubionych bohaterów nauka alfabetu, kolorowanie, pisanie, liczenie od 1 do 10 oraz nauka zegara i rozpoznawanie kształtów będzie niezw Angry Birds Playground Chuck koloruje i łamie główkę, Książka z naklejkami - opis produktu: Angry Birds zapraszają na niezwykły plac zabaw.

Premiera: 2015-01-20. Księgarnia internetowa merlin.pl Angry Birds Playground Czerwony koloruje i łamie główkę - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt? Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości! Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów. Angry Birds.

POWIĄZANE KSIĄŻKI