[OUTLET] OLIWIA I DZIDZIUSIE

[OUTLET] OLIWIA I DZIDZIUSIE Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
3,68 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] OLIWIA I DZIDZIUSIE.pdf
ISBN
5554054198420

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Autor: SHEPHERD JODIE Wydawca: AMEET EAN: 9788325307110

- 7676611625 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-11-17 - cena 5,87 zł W objęciach gwiazd (Oliwia Tybulewicz).

To połączenie giętego drewna, dostępnego w różnych unikatowych wersjach rodzajowych (od buku, przez antyczną czereśnię i mahoń aż po ciemny orzech) oraz urokliwej tapicerki, dostępnej także w stylu vintage. Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski już od kilku miesięcy tworzą szczęśliwy i zgrany związek. Ich miłość narodziła się dzięki programowi "Love Island" i wszystko wskazuje na to, że ich relacja jest naprawdę poważna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI