[OUTLET] BUKIECIARSTWO I DEKORACJE ROŚLINNE

[OUTLET] BUKIECIARSTWO I DEKORACJE ROŚLINNE Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
12,15 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] BUKIECIARSTWO I DEKORACJE ROŚLINNE.pdf
ISBN
1444264322246

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Autor: NIZIŃSKA ANNA Wydawca: HORTPRESS EAN: 9788389211415

Możecie łączyć wiele modeli w zależności od upodobań i stworzyć dekorację akwarium taką, jaką chcecie. Pierwszy polski podręcznik adresowany do nauczycieli i uczniów szkół ogrodniczych. którzy w programie naucznia mają zajęcia z bukieciarstwa.

Zawiera wiele praktycznych wskazówek, dotyczących aranżacji roślinnych oraz zasad postępowania z roślinami, a więc przyda się także osobom ... 2 zł: Książka jest w dobrym stanie.w niektórych miejscach podkreśliłam tekst, tak jak widać na zdjęciu, ale większość stron jest czysta. Bukieciarstwo i dekoracje roślinne Bukieciarstwo i dekoracje roślinne Anna Nizińska 0 ocen Kategoria: Kształcenie zawodowe. Informacja o produkcie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI