[OUTLET] CHCĘ TO MIEĆ JULKA POZNAJE ŚWIAT

[OUTLET] CHCĘ TO MIEĆ JULKA POZNAJE ŚWIAT Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
8,17 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] CHCĘ TO MIEĆ JULKA POZNAJE ŚWIAT.pdf
ISBN
2336084984653

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Autor: PRACA ZBIOROWA Wydawca: AKSJOMAT EAN: 9788371186912

Chcę to mieć! autora Aleksandra Stańczewska wydana w roku 2009 przez Aksjomat z kategorii Dla dzieci Literatura dziecięca - oprawa miękka - ISBN: 978-83-7118-691-2 Julka poznaje świat to seria książek dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat. Tytułowa bohaterka przestaje być maluszkiem i przygotowuje się do okresu przedszkolnego.

Chcę to mieć - opis produktu: Julka, jak każde dziecko, jest podatna na wpływ reklamy. Często stara się wymusić na mamie zakup produktów, które zobaczyła w telewizji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI