[OUTLET] Kobieta niespodzianka

[OUTLET] Kobieta niespodzianka - Piotr Kołodziejczak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Kołodziejczak
WYMIAR
6,35 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Kobieta niespodzianka.pdf
ISBN
6003640199533

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Kiedy osiągamy wiek dojrzały, zaczynamy żyć w przeświadczeniu, iż największe emocje mamy już poza sobą. Przeważnie liczy się tylko rodzina i praca. Kolejne dni, tygodnie, miesiące oraz lata zaczynają być do siebie podobne.Z tej książki dowiadujemy się, że nigdy nie można wykluczyć, iż nasze monotonne życie pewnego dnia zostanie przewrócone do góry nogami. A kiedy takie rzeczy się dzieją, to musi w tym maczać palce kobieta.Jak to możliwe, że jedna kobieta tak po prostu może całkiem odmienić życie wielu osób naraz?W książce Piotra Kołodziejczaka odpowiedzi jest kilka i wszystkie szokują.

99,00 zl 49,50 zl -50%. Kurtka damska Sangro.

surprise - lol niespodzianka - klub dla mŁodzieŻy - 569404 259,90 zł brutto Ten produkt nie występuje już w magazynie Powiadom mnie o dostępności Dwa rodzaje mięsa drobiowego, mnogość aromatycznych przypraw, a w środku niespodzianka, zdrowa i smaczna. Zaskocz domowników i przygotuj im pyszne kotleciki z jajkami przepiórczymi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI