Opowieść wigilijna (lektura z opracowaniem)

Opowieść wigilijna (lektura z opracowaniem) - Charles Dickens | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charles Dickens
WYMIAR
10,8 MB
NAZWA PLIKU
Opowieść wigilijna (lektura z opracowaniem).pdf
ISBN
4335483115519

OPIS

Stary, zgorzkniały, skąpy i nienawidzący ludzi kupiec, poruszony śmiercią swego wspólnika, odbywa niezwykłą duchową podróż. Wraz ze zjawą – duchem zmarłego wspólnika – przeżywa ponownie, w tej fantastycznej wędrówce, dawno minione chwile, wracając aż do swego dzieciństwa. Powrót do przeszłości w towarzystwie ducha, którego można uznać za jedyny zdrowy fragment duszy bohatera, pomaga mu odnaleźć nowy sens dawnych przeżyć i stać się zupełnie innym człowiekiem... Charles Dickens (1812-1870) – pisarz angielski; w swoich utworach łączył humor i sentymentalizm z ogromnym wyczuleniem na ludzką krzywdę i przenikliwą analizą psychologiczną postaci. Najbardziej znane utwory to: Klub Pickwicka, Oliver Twist, Dawid Copperfield.

Test składa się z 12 pytań. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a? Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom? Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę! Rozwiąż test! OPOWIEŚĆ WIGILIJNA LEKTURA Z OPRACOWANIEM Charles Dickens 0 ocen Wydawnictwo: SBM.

Opowieść wigilijna. Lektura z opracowaniem wyd.

POWIĄZANE KSIĄŻKI