Ania z Zielonego Wzgórza

Ania z Zielonego Wzgórza - Lucy Maud Montgomery | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucy Maud Montgomery
WYMIAR
9,18 MB
NAZWA PLIKU
Ania z Zielonego Wzgórza.pdf
ISBN
9087523698131

OPIS

Poznaj uroczą bohaterkę, Anię Shirley, która w wieku jedenastu lat trafia na Zielone Wzgórze. Ta książka, do której piękne ilustracje przygotowała utalentowana hiszpańska artystka, Ana García, opowiada o losach rudowłosej dziewczynki o wielkim sercu i nieprzeciętnej wyobraźni. Dzieło Lucy Maud Montgomery, zaliczone do klasyki literatury dla dzieci i młodzieży, stało się ulubioną lekturą kolejnych pokoleń młodych czytelników. Odkryj świat niezwykłej bohaterki, pełen wzruszeń, humoru i niezapomnianych przeżyć!

Test składa się z 12 pytań. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani? Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani? Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley! Rozwiąż test! Akcja „Ani z Zielonego Wzgórza: rozgrywa się przede wszystkim w niewielkiej miejscowości Avonlea, położonej na Wyspie Księcia Edwarda, na Zielonym Wzgórzu - domu rodzeństwa Cuthbertów, a także w hotelu w Białych Piaskach oraz w Carmody, gdzie przez rok studiowała główna bohaterka. 'Ania z Zielonego Wzgórza' bohaterowie? Napisz mi wszystkich bohaterów którzy wystapili w tej powieści nawet tych którzy wystapili jeden raz.! proszę pomóż mi!;/ dam ;n.A.j' za najlepszą odp.!please Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-05-08 20:11:55 1 ocena ... "Ania z Zielonego Wzgórza" to początek liczącego aż 10 tomów cyklu powieściowego pióra Lucy Moud Montgomery.

I. ZDUMIENIE PANI MAŁGORZATY LINDE Dworek pani Małgorzaty Linde stał w tym wła śnie miejscu, gdzie wielki go ściniec, Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie szczegółowe, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lektury Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".

POWIĄZANE KSIĄŻKI