[OUTLET] Wołam o pokój. Pielgrzymka Ojca Świętego do Azerbejdżanu i Bułgarii

[OUTLET] Wołam o pokój. Pielgrzymka Ojca Świętego do Azerbejdżanu i Bułgarii - Arturo Mari (fot.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arturo Mari (fot.)
WYMIAR
7,74 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Wołam o pokój. Pielgrzymka Ojca Świętego do Azerbejdżanu i Bułgarii.pdf
ISBN
6683547743974

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. „Dopóki mi głosu starczy, dopóty wołał będę: pokój w imię Boże!" – usłyszeliśmy podczas pielgrzymki do dalekiego Azerbejdżanu. I po raz kolejny słowa Ojca Świętego wstrząsnęły światem. Choć jest tylko człowiekiem, już starym człowiekiem - siły ma nadludzkie. I jako następca Chrystusa na Ziemi nieustannie przemawia do ludzkich sumień, niestrudzenie nawraca, zasiewa ziarno Ewangelii. Trzeba jednak czasu, aby ziarno zasiane w twardej ziemi, zdołało ją poruszyć, zakiełkować, przebić się przez warstwy zacietrzewienia, fałszywych idei, nietolerancji.Na kartach tej wzruszającej książki możemy zobaczyć, jak sędziwy Siewca nie ustaje w swej pracy, jak rzuca ziarno na coraz to nowe pola nadziei.

Pielgrzymka Ojca Świętego do Azerbejdżanu i Bułgarii. Wydawnictwa różne .

Choć jest tylko człowiekiem, już starym cz „Dopóki mi głosu starczy, dopóty wołał będę: pokój w imię Boże!" - usłyszeliśmy podczas pielgrzymki do dalekiego Azerbejdżanu. I po raz kolejny słowa Ojca Świętego wstrząsnęły światem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI