[OUTLET] Wigry z Janem Pawłem II

[OUTLET] Wigry z Janem Pawłem II - Arturo Mari (fot.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arturo Mari (fot.)
WYMIAR
9,1 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Wigry z Janem Pawłem II.pdf
ISBN
2483551524665

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. 8 i 9 czerwca 1999 r. Jan Paweł II przerwał oficjalną część swej pielgrzymki do Ojczyzny i odpoczywał w pokamedulskim klasztorze na Wigrach. Wśród niewielu towarzyszących mu osób był wybitny fotograf papieski, Arturo Mari, którego nigdzie dotychczas nie publikowane zdjęcia z tamtych dni zamieszczone zostały w tym albumie. Historyczne wypowiedzi Jana Pawła II z lat 1957-99 uzupełniają świetne zdjęcia Ireneusza Dziugieła, oddające piękno krajobrazu i architektury regionu.Fotografie w albumie pokazują, jak doskonale Papież czuł się wśród polskich jezior, pól i lasów oraz jak na każdym kroku spotykał się z miłością i oddaniem rodaków.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Jan Pawel II medal na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Monety z papieżem Janem Pawłem II.

Z tej okazji mamy przyjemność zaprezentować drugie wydanie albumu \"Wigry z Janem Pawłem II\" wzruszającej opowieści o Ojcu Świętym, Jego miłości do przyrody oraz wielkim przywiązaniu rodaków do Papieża Polaka. 8 i 9 czerwca 1999 r. O śladach Jana Pawła II nad Wigrami, rewitalizacji pokamedulskiego klasztoru i wigierskich drożdżówkach z ks.

POWIĄZANE KSIĄŻKI