[OUTLET] Wielki Tydzień 2000 z Janem Pawłem II

[OUTLET] Wielki Tydzień 2000 z Janem Pawłem II - Arturo Mari | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arturo Mari
WYMIAR
11,74 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Wielki Tydzień 2000 z Janem Pawłem II.pdf
ISBN
2496344429324

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Album `Wielki Tydzień 2000 z Janem Pawłem II` jest dziełem dwóch światowej sławy fotografików Adama Bujaka z Krakowa i Arturo Mari z Rzymu, jedynych którzy mają możliwość przebywać w najbliższym otoczeniu Ojca Świętego. Niezwykłość i uroda zdjęć są zatem gwarantowane. Fotografie uzupełnione zostały pięknymi podpisami-komentarzami, najczęściej cytatami z wypowiedzi wielkotygodniowych Jana Pawła II. Tekst wprowadzający objaśnia zwyczaje, historię i symbolikę Wielkiego Tygodnia, poczynając od pierwszych wieków chrześcijaństwa.

... Wielki Tydzień z Janem Pawłem II. Udostępniamy jeden z filmów z serii "Aureola - od Stanisława do Karola".

Ma 36 lat. Przyjechał do Rzymu samochodem z Elbląga. Papież Jan Paweł II po raz pierwszy nie brał udziału w drodze krzyżowej w rzymskim Koloseum — relacjonował dziennikarz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI