[OUTLET] Nie rób mi tego + CD

[OUTLET] Nie rób mi tego + CD - Piotr Kołodziejczak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Kołodziejczak
WYMIAR
8,47 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Nie rób mi tego + CD.pdf
ISBN
5215127010711

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Do książki dołączona jest ilustracja muzyczna "Mandarynka". Wypadek zmienił życie Anety. Inne środowisko, inne realia i marzenie o odwróceniu biegu wydarzeń, nawet za cenę utraty nowego, udanego związku. W świadomości dziewczyny pozostały sprawy niedokończone, niewyjaśnione i wielka nostalgia. Bo, przecież droga, którą niegdyś podążała, została gwałtownie przerwana. Czy takie było przeznaczenie? Kim byłaby dziś, gdyby życie potoczyło się całkiem normalnie? To tajemnica nie dająca Anecie spokoju, inspirująca odważną decyzję o rozpoczęciu wszystkiego od nowa. Czy dostanie od losu swoją szansę?... Ale to nie ostatnia tajemnica.

Nie chce jej kończyć, mimo że nie ma pewności, co jeszcze mógłby powiedzieć. Tego typu rzeczy mogą wydawać się zwykłym "gadaniem o bzdurach", ale to naprawdę znaczy, że jemu zależy.

Końcówki serii, modele ekspozycyjne w oultecie Media Markt. Dziewczynką kieruje 5 pracujących w pocie czoła emocji pod dowództwem optymistycznej Radości, która robi wszystko, by Riley pozostała szczęśliwa. Nie jest to jednak łatwe, kiedy współpracownikami w tym emocjonalnym fachu są Strach, Złość, Odraza i Smutek. 9,903 Likes, 110 Comments - Olga Anastazja Jankowska (@olga_anastazja) on Instagram: "Nie macie pojęcia, jak długo zbierałam się do napisania tego posta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI