Tupeciary 2. O kobietach, które robią co chcą

Tupeciary 2. O kobietach, które robią co chcą - Penelope Bagieu | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Penelope Bagieu
WYMIAR
12,79 MB
NAZWA PLIKU
Tupeciary 2. O kobietach, które robią co chcą.pdf
ISBN
7748958462723

OPIS

Pénélope Bagieu za „Tupeciary” otrzymała najbardziej prestiżowe wyróżnienie w branży komiksowej ??nagrodę Eisnera. Komiksowa opowieść „o kobietach, które robią to, co chcą” to uniwersalne i wzmacniające historie kobiet, które potrafiły postawić na swoim.We Francji "Tupeciary" stały się prawdziwym hitem wydawniczym. Mimo że często opowiadają o sprawach trudnych, zmaganiach z przeciwnościami losu, stereotypowym postrzeganiem roli kobiet, o walce z niesprawiedliwością i opresją, dzięki temu, że napisane są z pasją i zadziornym humorem, podbiły serca czytelniczek i czytelników na całym świecie. "Tupeciary" to historia napisana z kobiecej perspektywy, przedstawiona w sposób mądry, zarażający entuzjazmem i odwagą do bycia sobą.

We Francji ""Tupeciary"" stały się prawdziwym hitem wydawniczym. Pénélope Bagieu za Tupeciary otrzymała najbardziej prestiżowe wyróżnienie w branży komiksowej - nagrodę Eisnera. Komiksowa opowieść „o kobietach, które robią to, co chcą" to uniwersalne i wzmacniające historie kobiet, które potrafiły postawić na swoim.

Data zakończenia 2020-12-21 - cena 69 zł Komiks Pénélope Bagieu „Tupeciary. O kobietach, które robią to, co chcą" to uniwersalna opowieść o 15 silnych kobietach, które potrafiły postawić na swoim! Komiksowa opowieść o kobietach, które robią to, co chcą to uniwersalne i wzmacniające historie kobiet, które potrafiły postawić na swoim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI