[OUTLET] Wybacz, że (już) nie mówię do Ciebie kochanie. Jak wybrać partnera i żyć szczęśliwie

[OUTLET] Wybacz, że (już) nie mówię do Ciebie kochanie. Jak wybrać partnera i żyć szczęśliwie - Tonino Cantelmi | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tonino Cantelmi
WYMIAR
10,90 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Wybacz, że (już) nie mówię do Ciebie kochanie. Jak wybrać partnera i żyć szczęśliwie.pdf
ISBN
7441103714708

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Ta książka rzuca wyzwanie: mężczyzna i kobieta trzeciego tysiąclecia mogą tworzyć rzeczywiste związki uczuciowe. Nie ukrywamy trudności, lecz proponujemy narzędzia, wiedzę i pomoc, żeby związki były zdrowe i satysfakcjonujące. Mówimy o miłości. Mówimy o kobietach i mężczyznach.

Przeprowadź prywatną analizę. Jeśli usłyszałaś któreś z tych zdań, możesz poczuć się pewnie w swoim związku. Wybacz, że (już) nie mówię do Ciebie kochanie.

Mężczyzna, który zdradza i spotyka się na boku z inną kobietą, zmienia się. Istnieje kilka niepokojących sygnałów ... Jej mottem było "on mnie kocha, tylko jeszcze o tym mnie wie".

POWIĄZANE KSIĄŻKI