[OUTLET] Solidarność rolnicza na terenie województwa lubelskiego w latach 1980-1989

[OUTLET] Solidarność rolnicza na terenie województwa lubelskiego w latach 1980-1989 - Eugeniusz Wilkowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eugeniusz Wilkowski
WYMIAR
9,43 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Solidarność rolnicza na terenie województwa lubelskiego w latach 1980-1989.pdf
ISBN
5889350756537

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. "Pamięć o przeszłości jest niesłychanie ważna. Szczególnie istotnie jawi się to w odniesieniu do młodego czytelnika, któremu należy przekazać depozyt pamięci o ruchu Solidarności. Nie możemy przecież zapominać, że - niezależnie od naszego osobistego stosunku do Związku - dzięki niemu odzyskaliśmy niepodległość i możliwość budowania normalnego bytu narodowego. Dzisiejsza Polska nadal ma wiele nierozwiązanych problemów. Nie jest moim zamiarem nie zauważać ich, ale o sposobie rozwiązywania - tego, co nas niepokoi - możemy teraz sami decydować. Pamięć historyczna kształtuje naszą tożsamość, a o nią teraz w sposób szczególny musimy troszczyć się. W wymiarze tej troski postrzegam przedkładaną pracę."Fragment przedmowy Przewodniczącego Zarządu Regionu ŚrodkowowschodniegoNSZZ SolidarnośćMariana Króla

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

Zielecka-Mikołajczyk Wioletta. Prawosławni i unici w Rzeczypospolitej XVI-XVIII wieku wobec życia i śmierci w świetle testamentów. Gazeta poza wszelką cenzurą - miesięcznik opozycji w czasach PRL, związany ze środowiskiem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz NSZZ „Solidarność" Region Środkowo-Wschodni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI