[OUTLET] Serce kapłana. Wychowanie uczuciowe i emocjonalne prezbiterów

[OUTLET] Serce kapłana. Wychowanie uczuciowe i emocjonalne prezbiterów - Marco Garzonio (red.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marco Garzonio (red.)
WYMIAR
4,65 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Serce kapłana. Wychowanie uczuciowe i emocjonalne prezbiterów.pdf
ISBN
9093198211865

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Emocjonalność i uczuciowość wypełniają życie księdza, podobnie jak każdego mężczyzny i kobiety na tej ziemi. Czasem zdaje się, że stoimy nad przepaścią, w którą rzucić się można w swobodnym locie jedynie z powodu jakiejś tajemniczej inspiracji. Nie ma jednak żadnych reguł rządzących lataniem nad przepaścią – tylko lojalność i szczerość serca.Książka dotyka ważnego problemu życia emocjonalnego prezbiterów - kapłanów, zakonników i zakonnic. Osoby te często stają w obliczu wielkiej samotności, bezsilności i wyobcowania. Książka pokazuje, że uczuciowość i emocjonalność przynależą do normalności życia, a umiejętność nawiązywania kontaktów jest niezbędna dla zachowania równowagi w życiu każdego człowieka, stanowiąc tym samym zapowiedź pogody ducha zarówno w relacjach z innymi jak i życiu parafialnym.Czytelnicy znajdą na stronach tej książki szeroki materiał do rozmyślań nad tematem rozległym, którego nigdy nie da się wyczerpać. Stąd każde jego ujęcie jest pożyteczne i pożądane.

Nie ma jednak żadnych reguł rządzących lataniem nad przepaścią ? tylko lojalność i szczerość serca. Serce kapłana. Wychowanie uczuciowe i emocjonalne prezbiterów.

Adamek, Magdalena — * Porawny za młodu — Religia i polityka w XXI wieku — Serce kapłana. Wychowanie uczuciowe i emocjonalne prezbiterów — Spis duchowieństwa diecezjalnego w Polsce - 1997 — Śląskie organy II (nr 081) — Towarzysz generał idzie na wojnę (książka+DVD) Serce kapłana.

POWIĄZANE KSIĄŻKI