[OUTLET] Korzenie i Wielkie wody + CD

[OUTLET] Korzenie i Wielkie wody + CD - Krystyna Ramlau-Klekowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Ramlau-Klekowska
WYMIAR
10,42 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Korzenie i Wielkie wody + CD.pdf
ISBN
7193509498333

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Książka "Korzenie i Wielkie wody" jest literackim dokumentem epoki, a zarazem przepięknym opisem morskich ekspedycji naukowych.W pierwszej części "Korzenie" zostały zawarte autorskie wspomnienia z silnym pokładem genealogii polskich rodów - ziemiańskiego i mieszczańskiego - z poleskich kresów wschodnich, okolic Pińska i Brześcia nad Bugiem. Wspomnienia opisują okres przed wybuchem, w trakcie, a także po wybuchu II wojny światowej. Przedstawione w książce zdarzenia były częstym scenariuszem dziejów polskich rodzin: represje radzieckie, zsyłki na Syberię lub inne "odległe rejony", zakończone najkorzystniejszym scenariuszem - repatriacją.Druga część "Wielkie wody" zawiera opisy wielomiesięcznych wypraw na morskie akweny wodne. Te same rejsy relacjonowane są przez dwóch uczestników - Polaka i Rosjanina, połączonych więzami przyjaźni i wspólnych zainteresowań badawczych. Teksty Profesora Menshutkina znajdują się w książce w dwóch wersjach - oryginalnej (rosyjskiej), a także polskiej, przetłumaczonej przez Profesora Klekowskiego, z zachowaniem fragmentów pieśni i wierszy w języku oryginalnym.Ponadto teksty w obu częściach książki moją obfitą dokumentację fotograficzną, która prezentowana jest w formie cyfrowej na dołączonej, dodatkowo płatnej, płycie CD.

Sennik podkreśla, że woda jest najstarszym symbolem, konkretne jej znaczenie wynika z okoliczności towarzyszących, wśród których najważniejsze są poniższe warianty.. Sennik woda.

Vladimir, Ramlau-Klekowska Krystyna nie ma jeszcze dodanej recenzji. Informacje o wydawnictwie Borgis Borgis - polskie wydawnictwo z siedzibą w Warszawie, obecne na rynku od 1990 r. Książka "Korzenie i Wielkie wody" jest literackim dokumentem epoki, a zarazem przepięknym opisem morskich ekspedycji naukowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI