Kodeks drogowy (październik 2020)

Kodeks drogowy (październik 2020) - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,90 MB
NAZWA PLIKU
Kodeks drogowy (październik 2020).pdf
ISBN
3828852742339

OPIS

Czytając naszą publikację, dowiesz się wszystkiego m.in. na temat zasad ruchu drogowego, klasyfikacji znaków drogowych czy odpowiedzialności kierowcy za wykroczenia w przedmiotowym zakresie. Tekst w opracowaniu Anny Prus wyróżnia się czytelnością i łatwą nawigacją: poszczególne artykuły opatrzone są stosownymi nagłówkami i skatalogowane w obszernym skorowidzu, za pomocą którego błyskawicznie wyszukasz interesujący Cię paragraf. Stan prawny: 1 października 2020 r.

Nowe znaki drogowe w Polsce. To ważne dla kierowców Pięć nowych znaków drogowych pojawi się wkrótce na polskich drogach - kierowcy będą musieli się nauczyć ich znaczenia. Kodeks drogowy 2020; Kodeks drogowy 2020.

Kodeks drogowy - znaj swoje prawa i obowiązki Jako odpowiedzialny kierowca lub pracownik służb mundurowych na pewno masz w małym palcu przepisy ruchu drogowego, jednak i Tobie przyda się książkowe opracowanie Prawa o ruchu drogowym. Publikacja pozwoli Ci w każdej chwili odświeżyć sobie wiedzę i sprawdzić ... Kodeks drogowy 2020 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI