Kamper

Kamper - Angela Węcka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Angela Węcka
WYMIAR
9,11 MB
NAZWA PLIKU
Kamper.pdf
ISBN
1601008351142

OPIS

Kiedy zwykła podróż zmienia się w podróż życiaTrzydziestoletnia Ida jest pracoholiczką i właścicielką niewielkiej firmy marketingowej. Wraz ze swoją dziewczyną, beztroską artystką Salmą, i psem Pędzelkiem żyją na krakowskich przedmieściach. Kobiety są ze sobą już lata, ale mają wrażenie, że przez ten czas oddaliły się od siebie. Pewnego dnia Salma wpada na pomysł, aby zmienić ich najbliższe tygodnie w przygodę – kupuje kamper i namawia Idę do caravaningu. Ta z trudem się zgadza, nie rozumie jednak postępowania partnerki.Kobiety podróżują od Krakowa do Borów Tucholskich. Podczas objazdu po kraju zaczynają dostrzegać, że ich związek został wystawiony na próbę. Kiedy dojeżdżają do Wiśnicy, na obydwie czeka ogromne, emocjonujące zaskoczenie.

Cena: 270 000,00 zł (netto ... Nadwozie: Kamper. 265000,00 zł.

newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Fiat KAMPER CHAUSSON V697 ROAD LINE VIP DUCATO 2.3JTD 160KM AUTOMAT NOWY! Bogata wersja! Markiza; Solar; Łóżka wzdłużne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI