Droga do Bayernu

Droga do Bayernu - Patryk Szlicht | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patryk Szlicht
WYMIAR
11,31 MB
NAZWA PLIKU
Droga do Bayernu.pdf
ISBN
2111953407005

OPIS

Droga do Bayernu to historia świadomego wojownika, który wyruszył w podróż za marzeniami. Mateo, czyli główny bohater powieści, ma bardzo trudne dzieciństwo. Już w wieku dwunastu lat traci swojego ojca. Musi bardzo szybko dojrzeć i zaopiekować się rodziną. Poprzez swoje doświadczenia zaczyna rozumieć, jak ulotne może być życie. Świadomie decyduje więc, że stworzy z niego arcydzieło.Mateo jest piłkarzem i na pewnym etapie swojej kariery zostaje zauważony przez Bayern Monachium. Wkracza na ścieżkę samodoskonalenia, która prowadzi go przez nieprawdopodobne zdarzenia i pozwala poznać niesamowitych ludzi. Dzięki temu staje się zdecydowanie lepszym człowiekiem i wybitnym zawodnikiem.Ostatecznie dociera do niego, że największym sekretem życia jest…

Musi bardzo szybko dojrzeć i zaopiekować się rodziną. Poprzez swoje doświadczenia zaczyna rozumieć, jak ulotne może być życie. Książka Droga do Bayernu do kupienia na zdrowepodejscie.pl za jedyne 30,10 zł (Rabat 25%).

TCF to standardy branżowe, które ... Książka Droga do Bayernu / , , 27,87 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Książka Droga do Bayernu do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 30,10 zł (Rabat 25%). Autor: Patryk Szlicht, wydawnictwo: Bufter. Arnold Schwarzenegger This Speech Broke The Internet AND Most Inspiring Speech- It Changed My Life.

POWIĄZANE KSIĄŻKI