Wiedźmy

Wiedźmy - Ewa Cielesz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Cielesz
WYMIAR
9,14 MB
NAZWA PLIKU
Wiedźmy.pdf
ISBN
4841546016346

OPIS

Inspirowana autentycznymi przeżyciami historia trzech kobiet, pełna zaskakujących sytuacji i mozolnego borykania się z codziennością.Ich losy splatają się, chociaż każda z nich ma inne oczekiwania od życia. Tarot, bioenergoterapia, medycyna ingerują w ich zwykłe, a czasem niezwykłe życie – czytelnik sam oceni czy wpływ ten jest tak naprawdę motorem ich działań, czy jednak same kierują swoim losem.Żyj w tych pragnieniach, jakbyś żyła w realnym świecie. Przekonuj się, że są prawdziwe. Nigdy nie wątp i nie dopuszczaj negatywnych myśli, bo to nie żadne przypadki, a wiara w spełnienie organizuje ci życie i czyni cuda.Dostałaś takie życie, jakie sobie wymyśliłaś, do jakiego dążyłaś. I tyle zyskałaś miłości, na ile otworzyłaś serce.

Hag) — dzika istota, która wygląda jak brzydka, stara czarownica, ale ma więcej brodawek1. Włada bardzo elementarną magią, podobną do magii trolla2.

Wiedźmy pojawiły się, tym razem w swojej naturalnej postaci, i nakazały Annie podać ofiarę. Kobieta zaczęła jednak oglądać ucho, więc Szepciucha zmusiła ją do posłuszeństwa za pomocą pieczęci, którą ta była spętana. Film Zemeckisa to dostosowana do współczesnej publiczności, innowacyjna wizualnie adaptacja popularnej powieści Roalda Dahla.

POWIĄZANE KSIĄŻKI