Trylogia klimatyczna

Trylogia klimatyczna - Thomas Kock | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Thomas Kock
WYMIAR
7,1 MB
NAZWA PLIKU
Trylogia klimatyczna.pdf
ISBN
2665218903399

OPIS

Pierwsza część Trylogii klimatycznej – raj.potop, zalewa widzów potopem obrazów i słów, opowiadając wstrząsająco o rabunkowej gospodarce ziemi przez człowieka, która niszczy środowisko naturalne.Bohaterami raju.głodu jest trójka ludzi głodna komunikowania się, poczucia wspólnoty i bliskości. W raju.zabawie pociąg gna przez Europę. Konduktor zawiadamia pasażerów o opóźnieniu pociągu i ostrzega, że „w Europie już nikt na nikogo nie czeka”....Thomas Köck opisał wyzyskiwanie planety i zamieszkujących ją ludzi, począwszy od brazylijskiej „gorączki kauczukowej” w połowie XIX wieku, aż po grożący nam z powodu ocieplenia klimatu potop, i sięgając do czasów, gdy Słońce przestanie świecić i zmieni się w supernową.„Szukając inspiracji autora, recenzenci często wspominają Heinera Müllera i jego Textflächen, długie fragmenty tekstu przypominające raczej prozę niż dramat. Zresztą współczesną i bliższą chyba Köckowi autorką stosującą ten zabieg jest Elfriede Jelinek (jej teksty uznawane są dziś za sztandarowy przykład tej techniki pisarskiej), z którą, zdaniem krytyków, łączy Köcka także specyficzne poczucie humoru. [...] Na Trylogię można patrzeć jak na dzieło totalne, badające granice zarówno naszej cywilizacji, jak i samego teatru jako medium.”- ze wstępu Jacka Kaduczaka, tłumacza Trylogii klimatycznej

Tytuł: Trylogia klimatyczna Autor: Köck Thomas Wydawnictwo: ADIT ISBN: 9788360699461 Języki: polski Rok wydania: 2020 Ilość stron: 336 Format: 20,6 x 14,6 cm Oprawa: Miękka Pierwsza część „Trylogii klimatycznej - raj.potop", zalewa widzów potopem obrazów i słów, opowiadając wstrząsająco o rabunkowej gospodarce ziemi (...) Zapisz się na newsletter i odbierz DARMOWEGO e-booka. Książka Trylogia klimatyczna do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 26,40 zł (Rabat 25%). Autor: Köck Thomas, wydawnictwo: Agencja Dramatu i Teatru ADiT. Pierwsza część „Trylogii klimatycznej - raj.potop", zalewa widzów potopem obrazów i słów, opowiadając wstrząsająco o rabunkowej gospodarce ziemi przez człowieka, która niszczy środowisko naturalne.

Konduktor zawiadamia ... Trylogia klimatyczna - Thomas Kock - opis książki: Pierwsza część „Trylogii klimatycznej - raj.potop", zalewa widzów potopem obrazów i słów, opowiadając wstrząsająco o rabunkowej gospodarce ziemi przez człowieka, która niszczy środowisko naturalne. Pierwsza część Trylogii klimatycznej - raj.potop, zalewa widzów potopem obrazów i słów, opowiadając wstrząsająco o rabunkowej gospodarce ziemi przez człowieka, która niszczy środowisko naturalne. Bohaterami raju.głodu jest trójka ludzi głodna komunikowan Książka Trylogia klimatyczna do kupienia na zdrowepodejscie.pl za jedyne 26,40 zł (Rabat 25%).

POWIĄZANE KSIĄŻKI