[OUTLET] Kraina Benedykta XVI

[OUTLET] Kraina Benedykta XVI - Leszek Sosnowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leszek Sosnowski
WYMIAR
4,48 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Kraina Benedykta XVI.pdf
ISBN
1998413118408

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. W niewielkim Marktl, w malowniczej dolinie szeroko płynącego Innu przyszedł na świat Joseph Ratzinger. Syn żandarma i kucharki, ludzi prostych i głęboko pobożnych. Nieopodal znajduje się wielkie sanktuarium w Altotting. Ta kraina to Górna Bawaria. Kraina jezior i rzek, alpejskich szczytów, zaoranych pagórków, cennych zabytków. Stąd wyszedł w świat dzisiejszy Namiestnik Chrystusa, do niedawna najbliższy współpracownik Jana Pawła II. W krajobraz tej ziemi wpisanych jest wiele klasztorów i kościołów o bogatej, wielowiekowej tradycji chrześcijańskiej. Jako pierwsi przybyli na tę ziemię benedyktyni przynosząc Ewangelię i znacząc na niej swe niezatarte duchowe piętno. Tu są korzenie dzisiejszego Papieża; jeśli chce się wiedzieć o nim naprawdę więcej, trzeba się z nimi zapoznać.

Stąd wyszedł w świat dzisiejszy Namiestnik ... Kraina Benedykta XVI (wersja niemiecka) (164297) - Leszek Sosnowski - Książka, recenzja, streszczenie Kraina Benedykta XVI (wersja niemiecka) Leszek Sosnowski. Wydawnictwo: brak danych Data wydania: b.d Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy ISBN: 83-60292 ... Książki Lit.

Nie tylko dlatego, że to pierwszy wydany w Polsce album o nowym Papieżu rodem z Bawarii, ale także dlatego, iż śladem Benedykta XVI podążyli Polacy. Autorzy odkryli wspaniałą, fascynującą krainę dzieciństwa i młodości Josepha Ratzingera, położoną jakże ... Kraina Benedykta XVI jest książką wyjątkową na naszym rynku Nie tylko dlatego że to pierwszy wydany w Polsce album o nowym Papieżu rodem z Bawarii W niewielkim Marktl, w malowniczej dolinie szeroko płynącego Innu przyszedł na świat Joseph Ratzinger.

POWIĄZANE KSIĄŻKI