Zakłady holenderskie

Zakłady holenderskie - Radosław Jurczak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Radosław Jurczak
WYMIAR
5,28 MB
NAZWA PLIKU
Zakłady holenderskie.pdf
ISBN
9044984481498

OPIS

Książka, która zabiera nas w kosmos i funduje nam mało optymistyczną przyszłość. W swoim drugim tomie laureat Silesiusa 2017 sampluje naukę z popkulturą, pokoleniowy rap miksuje z żargonem programistów, a hard sci-fi przełamuje tradycyjną frazą Miłosza (lub nawet Kochanowskiego). W posthumanistycznej wizji Jurczaka mrugają litościwie lampki ledowe i diody routerów, nad głowami podmiotów rozbitych na bajty latają drony, a wszystko zostaje wessane przez logikę algorytmów i obklejone przez „cichy, bezradny plastik". To probabilistyczne proroctwo spełnia się tu i teraz - przyjmujesz zakład?

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie z użytkowania naszych ... Ebook Zakłady holenderskie. Internetowy sklep z książkami, w którym oprócz poezji znaleźć można eseje, dramat, prozę, przekłady - także w formacie ebooków.

Którzy będą handlować wodą i rudą krzemu, Książka, która zabiera nas w kosmos i funduje nam mało optymistyczną przyszłość. W swoim drugim tomie laureat Silesiusa 2017 sampluje naukę z popkulturą, pokoleniowy rap miksuje z żargonem programistów, a hard sci-fi przełamuje tradycyjną frazą Miłosza (lu Książka Zakłady holenderskie / Radosław Jurczak, Biuro Literackie, 28,94 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Książka, która zabiera nas w kosmos i funduje nam mało optymistyczną przyszłość.

POWIĄZANE KSIĄŻKI