Szamani życia

Szamani życia - Wojciech Burger | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Burger
WYMIAR
6,84 MB
NAZWA PLIKU
Szamani życia.pdf
ISBN
7941506667057

OPIS

Powieść obyczajowa dziejąca się we współczesnym Szczecinie, sięgająca losami bohaterów do czasów PRL, z tajemniczym wątkiem kryminalnym, którego rozwiązanie sięga do przedwojennego Szczecina.Powieść jest fikcją, której akcja osadzona w takich szczecińskich miejscach jak Park Kasprowicza czy Wały Chrobrego, oraz wydarzeniach jak chociażby finał regat The Tall Ships Races 2007, znanych wszystkim mieszkańcom Szczecina.Wciągająca, intrygująca, doskonała lektura!

Nie było w niej takiej potrzeby, aby się zastanawiać, jak Szczecin wyglądał przed wojną. Dla niej Szczecin ... Szczecińska policja tropi seryjnego zabójcę.

10 lekcji, które zmienią Twoje życie Wszystkie lekcje wideo w tym kursie zostały przetłumaczone na język polski i są również dostępne w oryginalnej angielskiej wersji. Szamani życia to powieść obyczajowa autorstwa Wojciecha Burgera dziejąca się we współczesnym Szczecinie, sięgająca losami bohaterów do czasów PRL, z tajemniczym wątkiem kryminalnym, którego rozwiązanie sięga do przedwojennego Szczecina. Powieść jest fikcją, której akcja osadzona w takich szczecińskich miejscach, jak Park ... €9.12 - Komentarze internautów pasjonujących się historią miasta przykuwały jej uwagę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI