Sprawność postępowania karnego a jego koszty

Sprawność postępowania karnego a jego koszty - Agnieszka Orfin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Orfin
WYMIAR
12,67 MB
NAZWA PLIKU
Sprawność postępowania karnego a jego koszty.pdf
ISBN
6748992475460

OPIS

W publikacji przedstawiono zależność między sprawnością postępowania karnego a jego kosztami. Autorka wykazuje, że jakość orzekania w procesie karnym uzależniona jest od przeznaczonych na niego nakładów finansowych. W książce omówiono w szczególności: pojęcie sprawności w prawie i ekonomii oraz znaczenie kosztów procesowych, a także wydatki państwa na wymiar sprawiedliwości. Szczegółowo zaprezentowano model relacji pomiędzy sprawnością postępowania karnego a jego kosztami oraz strukturę, uwarunkowania i czynniki wpływające na proces jego budowy. Niniejsze rozważania będą pomocne w pracy nad sposobem kalkulacji spraw sądowych, lepszym zarządzaniu organizacją pracy w sądach, a także przy rozpoczęciu prac nad stworzeniem programu komputerowego umożliwiającego współpracę programów funkcjonujących w sądach i organach ścigania dotyczących rachunkowości spraw sądowych.

Autorka wykazuje, że jakość orzekania w procesie karnym uzależniona jest od... Sprawność Postępowania Karnego A Jego Koszty. Zapewnia profesjonalną realizację zamówień dla bibliotek, firm i instytucji z możliwością dostarczenia pod wskazany adres.

110. Relacje pomiędzy sprawnością postępowania karnego a jego kosztami: Other Titles: Relations between the efficiency of criminal proceedings and its costs: Authors: Orfin, Agnieszka Małgorzata: Advisor: Wiliński, Paweł: Keywords: proces karny sprawność koszty relacje criminal trial efficiency costs relations: Issue Date: 2019: Abstract: A. Orfin, Projekt zmian kodeksu postępowania karnego a sprawność postępowania karnego i jego koszty, (w:) Kontradyktoryjność w polskim procesie karnym, P.

POWIĄZANE KSIĄŻKI