[OUTLET] Sprawozdania finansowe jednostek finansów publicznych + CD

[OUTLET] Sprawozdania finansowe jednostek finansów publicznych + CD - Mieczysława Cellary | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mieczysława Cellary
WYMIAR
8,78 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Sprawozdania finansowe jednostek finansów publicznych + CD.pdf
ISBN
7958120219845

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Poradnik uwzględnia zmiany do zasad sporządzania sprawozdań finansowych wprowadzone przez nowelizację ustawy o rachunkowości z marca 2008 r. oraz nowelizację rozporządzenia w sprawie szczególnych zasad rachunkowości (...) z kwietnia 2008 r. Przedstawia powiązania między kontami księgi głównej a poszczególnymi wierszami bilansu, rachunku zysku i strat oraz zestawienia zmian w funduszu, jak również powiązania między klasyfikacją budżetową a poszczególnymi wierszami rachunku zysków i strat.Istotną zaletą tego opracowania jest płyta CD na której umieszczono w formacie Excel z możliwością edycji wzory bilansu z wykonania budżetu, wzory bilansu jednostek budżetowych, zakładów budżetowych, gospodarstw pomocniczych, wzory rachunku zysku i strat oraz zestawienia zmian w funduszu jednostki. Wyliczenia w sprawozdaniach wykonywane są za pomocą formuł w Excelu.

Przejrzystość finansów publicznych uzupełnia zatem jawność w tym sensie, że o ile jawność finansów publicznych oznacza pełny dostęp do informacji, to przejrzystość ma gwarantować, że informacja ta jest zrozumiała i kompletna. Zazwyczaj badanie spełnienia zasad jawności i przejrzystości odbywa się łącznie. Informacja za 2014 r.

Dane prezentowane są w formacie xls. 8c wspólna obsługa jednostek przez województwo ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa, jednostka obsługująca zaliczana do sektora finansów publicznych zapewnia realizację zadań głównego księgowego jednostki sektora finansów publicznych przez osobę spełniającą wymogi, o których mowa w ust.

POWIĄZANE KSIĄŻKI