Zaopiekuj się mną. Tytus, smutny szczeniak

Zaopiekuj się mną. Tytus, smutny szczeniak - Holly Webb | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
9,75 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się mną. Tytus, smutny szczeniak.pdf
ISBN
2644813107391

OPIS

Amelia uwielbia swojego szczeniaka Tytusa i spędza z nim każdą wolną chwilę. Dziadek dziewczynki źle się czuje i nie może dłużej opiekować się swoją jamniczką Stokrotką. O pomoc prosi Amelkę, która obiecuje zrobić wszystko, aby spełnić prośbę dziadka. Amelka zabiera jamniczkę do swojego domu. Niestety, Stokrotka bardzo tęskni za swoim panem i jest bardzo przygnębiona. Tytus z dnia na dzień też jest coraz smutniejszy i coraz bardziej przygnębiony, bo nie rozumie, dlaczego dziewczynka nie ma już dla niego czasu. Czyżby przestała go kochać?

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Tytus, smutny szczeniak - Opis i dane produktu. Poznaj kolejną książkę z bestsellerowej serii „Zaopiekuj się mną"! Amelia uwielbia swojego szczeniaka Tytusa i spędza z nim każdą wolną chwilę.

Premiera: 2019-04-17. Księgarnia internetowa merlin.pl Poznaj kolejną książkę z bestsellerowej serii „Zaopiekuj się mną"! Amelia uwielbia swojego szczeniaka Tytusa i spędza z nim każdą wolną chwilę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI