Zaopiekuj się mną. Biedna, mała Luna

Zaopiekuj się mną. Biedna, mała Luna - Holly Webb | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
12,74 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się mną. Biedna, mała Luna.pdf
ISBN
7195337283717

OPIS

Bella, suczka Laury, wkrótce urodzi szczenięta. Laura nie może się tego doczekać, chociaż wie, że pieski trafią do nowych domów, gdy tylko wystarczająco podrosną. Kiedy szczenięta przychodzą na świat, jedno z nich okazuje się bardzo maleńkie i rodzice nie mają pewności, czy przeżyje. Mała suczka, której Laura nadaje imię Luna, musi być całą dobę karmiona z butelki. To będzie ciężka praca, ale dziewczynka zrobi wszystko, co w jej mocy, by ratować Lunę…

Zielona Sowa Zaopiekuj się mną Biedna mała Luna Holly Webb. Oprawa miękka: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83-815-4017-9: EAN: 9788381540179: Tytuł oryginalny: Lucy the Poorly Puppy: Liczba stron: 128: Format: 128x198mm: Cena ... Biedna, mała Luna.

Laura nie może się tego doczekać, chociaż wie, że pieski trafią do nowych domów, gdy tylko wystarczająco ... Bella, suczka Laury, wkrótce urodzi szczenięta. Laura nie może się tego doczekać, chociaż wie, że pieski trafią do nowych domów, gdy tylko wystarczająco podrosną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI