Dziecięce labirynty

Dziecięce labirynty - Martyna Bubicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martyna Bubicz
WYMIAR
3,31 MB
NAZWA PLIKU
Dziecięce labirynty.pdf
ISBN
2899962978847

OPIS

Zapraszamy do wędrowania labiryntami wraz z wesołymi zwierzakami. Labirynty są zróżnicowane pod względem stopnia trudności i ubogacone barwna grafiką. Ćwiczenie koncentracji oraz umiejętności logicznego myślenia zapewnione! Przedział wiekowy: 3+

Zobacz inne Gry dziecięce, najtańsze i najlepsze oferty, opinie. Dziecięce labirynty - Zapraszamy do wędrowania labiryntami wraz z wesołymi zwierzakami. Labirynty są zróżnicowane pod względem stopnia trudności i ubogacone barwna grafiką.

Cały problem w tym, że aby się do niego dostać trzeba się przedrzeć przez labirynt, którego myszka nie zna. Labirynty dla dzieci do wydrukowania - najładniejsze obrazki z labiryntami Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu wiadczenia usug na najwyszym poziomie, w tym w sposb dostosowany do indywidualnych potrzeb. W dziale tym znajdziecie labirynty zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, labirynty nie z tej ziemi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI