Dom ciało. Home body

Dom ciało. Home body - Rupi Kaur | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rupi Kaur
WYMIAR
6,29 MB
NAZWA PLIKU
Dom ciało. Home body.pdf
ISBN
5284833321138

OPIS

Nowy tomik autorki poetyckich bestsellerów Mleko i miód oraz Słońce i jej kwiaty, których na całym świecie sprzedano już prawie 10 milionów egzemplarzy.W nowym tomiku poezji Rupi Kaur zabiera czytelniczki w intymną i refleksyjną podróż: do przeszłości, w teraźniejszość oraz ku potencjałowi „ja”. Dom ciało. Home body to zbiór szczerych rozmów z samą sobą, przypominających o tym, by chłonąć miłość i akceptację, by być częścią wspólnoty i rodziny, by wierzyć w zmianę. Motywy natury i kultury, światła i ciemności znalazły tu dopełnienie w postaci ilustracji autorstwa samej Rupi.Wydanie dwujęzyczne.

We believe that wellness encompasses not only physical strength, but mental strength which combines into a balanced, healthy lifestyle. Moje ciało wykonało kawał dobrej roboty, jak miałabym go nie kochać? To pytanie postawiła Maria, jedna z moich trzech dzisiejszych rozmówczyń, bardzo do mnie trafia. Marta, kolejna bohaterka, mówi, że w ciąży poczuła, że jej ciało to dom.

99 ($5.75/Count) $26.00 $26.00 Dom Ciało Żele pod prysznic i Mydła Nawilżanie Dezodoranty Zobacz wszystko ... The Ritual of Sakura Body Cream Krem do ciała .

POWIĄZANE KSIĄŻKI