Znak Wschodzący Wodnika

Znak Wschodzący Wodnika - Małgorzata Kulczyk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Kulczyk
WYMIAR
7,10 MB
NAZWA PLIKU
Znak Wschodzący Wodnika.pdf
ISBN
2358064692261

OPIS

Znak Wschodzący Wodnika to historia takiego jednego, co żył dawno temu, jeszcze przed chrystianizacją, na terenach współczesnej Polski. Zwano go Posępny, miał zieloną skórę, błonę między palcami i trafił tu z Atlantydy. A poza tym potrafił gadać z myszami (albo też myszy potrafiły gadać z nim), rzucać czary i dziwić się światu.A powodów do zdziwienia miał mnóstwo, bowiem okazało się, że ludzkość bardzo, ale to bardzo się zmieniła, a woda ognista działa na współczesnych inaczej niż w czasach pamiętnych naszemu bohaterowi. Nietypowe metody nawracania ludzi na właściwą drogę, jakie posiadał w swoim repertuarze Posępny, stanowiły jedyną szansę na jej ocalenie… Ale czy rola zbawcy świata, a konkretniej: polskiej rzeczywistości, przypadła mu do gustu? Przeczytajcie!

Nowości z kategorii: Książki » literatura piękna » powieść obyczajowa. Księga Dwóch Dróg Jodi Picoult.

A poza tym potrafił gadać z myszami (albo też myszy potrafiły gadać z nim), rzucać czary i dziwić się światu. "Znak Wschodzący Wodnika" to historia takiego jednego, co żył dawno temu, jeszcze przed chrystianizacją, na terenach współczesnej Polski. Zwano go Posępny, miał zieloną skórę, błonę między palcami i trafił tu z Atlantydy. Znak Wschodzący Wodnika: Od jakiegoś czasu dość mocno interesuje mnie astrologia i wszystko, co z tym związane.

POWIĄZANE KSIĄŻKI