Zaopiekuj się mną. Samotne święta Oskara

Zaopiekuj się mną. Samotne święta Oskara - Holly Webb | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
6,69 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się mną. Samotne święta Oskara.pdf
ISBN
2851791716400

OPIS

Hania od zawsze marzy o własnym psie. Wprost nie może uwierzyć w swojej szczęście, kiedy rodzice zgadzają się na to, aby dostała upragnionego szczeniaka. Oskar szybko przywiązuje się do Hani i dobrze się czuje w swoim nowym domu. Wszystko jednak zmienia się przed Bożym Narodzeniem. Hania nie ma zbyt wiele czasu na opiekę i zabawę ze swoim pupilem, gdyż przygotowuje się do świątecznego przedstawienia i często chodzi na próby. Oskar z tego powodu jest bardzo osamotniony i czuje się zaniedbany. Nie wie, dlaczego Hania nie chce się już nim opiekować.

Samotne święta Oskara w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Samotne święta Oskara to książka z bestsellerowej serii Zaopiekuj się mną autorstwa Holly Webb. Czytelnik poznaje w niej historię dziewczynki o imieniu Hania, która od zawsze marzyła o własnym psiaku.... Zaopiekuj się mną Samotne święta Oskara - opis produktu: Hania od zawsze marzy o własnym psie.

Zaopiekuj się mną! Inne wydania . więcej Dodaj do pakietu .

POWIĄZANE KSIĄŻKI