W blasku obojętnych gwiazd

W blasku obojętnych gwiazd - Maciej Dynieski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Dynieski
WYMIAR
11,50 MB
NAZWA PLIKU
W blasku obojętnych gwiazd.pdf
ISBN
2180320149864

OPIS

W pogoni za marzeniami możesz przeoczyć to, co najważniejsze.Piotr Natecki – trzydziestoparoletni astrofizyk aspirujący do profesury – budzi się sam w domu dzień po pogrzebie brata, ostatniego członka rodziny. W dodatku męczy go dziwny sen o tym, że na Ziemi został już tylko jeden człowiek. Mimo żałoby, Piotr postanawia niezwłocznie wrócić do pracy. Jego największym marzeniem jest dokończenie projektu, który może mieć realny wpływ na rozwój ludzkości. Tymczasem jego promotora i przyjaciół ogarnia zniechęcenie, a w jego mieszkaniu pojawia się dziwny gość. Ta wizyta sprawi, że Piotr zupełnie inaczej spojrzy na wszystko, co było do tej pory dla niego ważne…

Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Książka EBOOK W blasku obojętnych gwiazd - Maciej Dynieski Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h W pogoni za marzeniami możesz przeoczyć to, co najważniejsze. Piotr Natecki - trzydziestoparoletni astrofizyk aspirujący do profesury - budzi się sam w domu dzień po pogrzebie brata, ostatniego członka rodziny.

Krótka, ale opowiadająca ciekawą i fascynującą historię. Maciej Dynieski w swojej powieści przybliża nam życie trzydziestoparoletniego fizyka, który jest bliski zbudowania rakiety umożliwiającej dalekie podróże kosmiczne. W blasku obojętnych gwiazd - opis ebooka Piotr Natecki - trzydziestoparoletni astrofizyk aspirujący do profesury - budzi się sam w domu dzień po pogrzebie brata, ostatniego członka rodziny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI