Pakiet - Saga rodu Petrycych: Pokochałam wroga / Bezimienni / Teczka / Próba miłości / Imię wroga

Pakiet - Saga rodu Petrycych: Pokochałam wroga / Bezimienni / Teczka / Próba miłości / Imię wroga - Mirosława Kareta | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mirosława Kareta
WYMIAR
8,58 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet - Saga rodu Petrycych: Pokochałam wroga / Bezimienni / Teczka / Próba miłości / Imię wroga.pdf
ISBN
6209702996006

OPIS

Pokochałam wrogaPierwszy tom sagi rodziny Petrycych zachwyca intrygującą fabułą, autentycznością moralnych dylematów i wiernym oddaniem realiów okupowanej Polski. Podobne historie pisało samo życie - na ich ślady Autorka, dziennikarka i historyk, natrafiła w Krakowie i w Monachium, miastach, z którymi związana jest od lat.BezimienniW drugiej części sagi rodu Petrycych Autorka ponownie zaprasza w niesamowitą podróż ulicami wojennego Krakowa, który skrywa o wiele więcej tajemnic, niż mogłoby się wydawać.TeczkaKolejna odsłona dziejów rodziny Petrycych ukazuje mroczną powojenną rzeczywistość i działania władz, które nie dawały człowiekowi możliwości wyboru. Opowiada o złamanych życiorysach, nieuleczonych ranach i sytuacjach, w których nawet miłość mogła okazać się fałszywym drogowskazem.Próba miłościW czwartej części bestsellerowej sagi rodu Petrycych Autorka w mistrzowski sposób opisuje, jak budowane przez lata szczęście rozpada się w jednej chwili przez ślepe zrządzenie losu. Najtrudniejsze wydarzenia przychodzą niespodziewanie. I odmieniają nas na zawsze.Imię wrogaOstatnia część cieszącej się niezwykłą popularnością sagi. W wyjątkowy sposób przeplatają się w niej skomplikowane rodzinne losy, miłość i wielka, często budząca kontrowersje historia. Jak zakończy się ta trzymająca w napięciu opowieść?50 000 sprzedanych egzemplarzy!

Najtrudniejsze wydarzenia przychodzą niespodziewanie. I odmieniają nas na zawsze.

Saga zachwyca tajemniczością, trzymającą w napięciu fabułą i autentycznością dylematów moralnych. Wiernie oddaje realia II wojny światowej, mrocznych czasów PRL-u i burzliwych przemian w latach 90.... Próba miłości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI